Za co biorę pieniądze

Może zacznę od tego za co nie biorę pieniędzy. Nie biorę pieniędzy za pierwszą kawę.

Rozmowa nic nie kosztuje
Dla mnie kawa = rozmowa. To szukanie obszaru do współpracy. Rozmowa o wspólnej inicjatywie, o zatrudnieniu mnie do realizacji zadania w Twoim przedsiębiorstwie lub do realizacji usługi z portfolio jednej z moich firm to najczęstsze tematy podczas pierwszego spotkania. Kończymy konkretem. Wiesz co potrafię i co mogę dla Ciebie zrobić. Kolejne spotkanie to konkretny obszar do współpracy – ustalamy zasady.

Zostaje Interim Managerem w Twojej firmie. Więcej o tym możesz poczytać TUTAJ
Powierzasz mi konkretne zadanie i określamy wspólnie czas na jego realizację. Zaczynam prace w Twojej firmie. To co robie po wejsciu do firmy  opisałem TUTAJ.

Wybierasz usługę z portfolio jednej z moich firm
Pasuje Ci to czym się zajmuje. Wiesz, że mogę zrobić to za Ciebie. Twój kontakt trafia do mojego biura i otrzymujesz opiekuna do współpracy. Zaczynacie pracować. Listę moich usług możesz poznać czytając obecną stronę. 

Chcesz skorzystać z Konsultacji
chciałbyś spotykać się częściej. Rozmawiać, słuchać mojej opinii. Mieć partnera do rozmowy do rozwiązania problemów lub ułożenia strategii rozwoju przedsiębiorstwa. Jestem do dyspozycji. Ustalamy cykl spotkań i stawkę za każde spotkanie. Pracujemy a efekty tej pracy pomagają w Twoim codziennym biznesie.

Szkolenie/Warsztat – zrobię dla Ciebie
Ta forma współpracy polegająca na przekazaniu wiedzy na temat marketingu, socjal media lub innej dziedziny jakie mam  w swoi portfolio. Podczas tej formuły nauczę Cię praktycznych umiejętności sprawdzających się w małych i średnich firmach.

Edukacja zawsze oparta jest o aktualne wyzwania w firmie, dzięki czemu możesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu - Ty i Twój zespół zdobędziecie nowe umiejętności i praktyczną wiedzę, a dodatkowo już na szkoleniu rozwiążesz część problemy lub wyzwań Twojej firmy. Współpracuję też z wieloma trenerami z innych obszarów, dam polecenie kogo warto posłuchać.
SZYBKI KONTAKT