Twój dział MARKETINGU

Twój dział marketingu to kompleksowy outsourcing, który obejmuje całość działań marketingowych  – działamy jako zewnętrzny dział marketingu.

W ramach współpracy przygotowujemy ściśle współpracując z klientem strategię i działania marketingowe. 

Tak jak w przypadku wewnętrznego działu marketingu, wyniki raportujemy bezpośrednio do Państwa i to przed Państwem odpowiadamy za realizację przyjętej strategii.

W ramach usługi oferujemy:

Doradztwo strategiczne, w którego skład wchodzi m.in.:

Audyt marketingowy; 
Przeprowadzimy audyt dotychczasowej strategii marketingowej. Planowanie najlepszych działań marketingowych poprzedzimy szeregiem analiz dotyczących dotychczas stosowanych narzędzi marketingowych. Audyt obejmie ogólną strategię marketingową i poszczególne elementy wykorzystywane w promocji działalności.

Strategię marketingową:
W strategii tej określimy długofalowe cele działań marketingowych, uwzględniając zoptymalizowane narzędzia marketingowe, zaplanujemy kompleksowe działania promocyjne, uwzględniając specyfikę działalności firmy. Będziemy dokonywać stałej kontroli i raportować efekty realizacji poszczególnych działań, modyfikując i dostosowując ich strukturę do potrzeb marketingowych firmy.

Branding i kreacje graficzne, m.in.:
Projekty graficzne, identyfikacja wizualna firmy, grafiki na social media i strony www. 

Marketing i PR, m.in.:
Kampanie marketingowe i akcje promocyjne, kampanie AdWords, działania PR, content marketing, prowadzenie komunikacji marki i profili firmowych w Social media. 

Jak wygląda współpraca z nami i co możesz zyskać korzystając z zewnętrznego działu marketingu ?

Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania ! 
SZYBKI KONTAKT