Szkolenia

Grupa Impetum jest doświadczonym i wiarygodnym dostawcą usług szkoleniowych. Jeśli jako pracodawca chcesz mieć zespół kompetentnych i dobrze zmotywowanych pracowników, skorzystaj z oferty naszych szkoleń - na większość szkoleń możesz otrzymać dofinansowanie, a przygotowaniem formularzy oraz całej dokumentacji zajmie się nasze Biuro.
Dlatego aby uzyskać szczegółowe informacje oraz pomoc eksperta w dopełnieniu wszelkich formalności skontaktuj się z nami już dziś. Nie ma na co czekać - liczba środków w wybranych województwach jest ograniczona!

Aktualna oferta naszych szkoleń z dofinansowaniem znajduje się tutaj: Szkolenia_Grupa_IMPETUM_BUR

Codziennie do Grupy Impetum wpływają nowe zapytania z chęcią sfinansowania swoich potrzeb szkoleniowych. Pamiętaj, że każdy może wziąć w  tym udział.

Kto może starać się o środki na dofinansowanie? 


Z dofinansowania unijnego do szkoleń mogą skorzystać mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, mające swoją jednostkę organizacyjną na obszarze wybranego województwa oraz ich pracownicy

Na co można uzyskać dofinansowanie?

Dofinansowanie z BUR można uzyskać na rozwój kompetencji osób samozatrudnionych i pracowników MMŚP zgodnie ze zdiagnozowanymi potrzebami przedsiębiorstw oraz na kompleksowe usługi rozwojowe odpowiadające na ich potrzeby

Czym jest Baza Usług Rozwojowych (BUR)?

Baza Usług rozwojowych to serwis przygotowany przez Polską Agencję Rozwjou Przedsiębiorczości (PARP), w którym znajdują się wszystkie szkolenia wraz z terminami realizacji jednostek posiadających pozytywną akredytację PARP na świadczenie usług i szkoleń dofinansowanych.
Informacja przygotowana przez sprawnymarketing o wysokosci dofinansowania w poszczególnych województwach.

 


Jesteś zainteresowany? Zostaw swoje dane, a My skontaktujemy się z Tobą!
SZYBKI KONTAKT