Co robię

Co robię? Na to pytanie najczęściej odpowiadam tak.

Jestem Magdą Gessler dla Twojego biznesu 

Robię takie kuchenne rewolucje w biznesie bez względu na branżę. Bez względu na to czy biznes idzie źle czy prosperuje bardzo dobrze. Bo zawsze pomagam. 
Jestem Managerem do wynajęcia dla firm na każdym etapie rozwoju. Zgłaszają się do mnie osoby, które dopiero zamierzają otworzyć firmę jak i Ci, którzy chcieliby przekazać swój dorobek następnemu pokoleniu.

Jestem menadżerem od sprzedaży i marketingu - do wynajęcia. Reorganizuje, układam sprzedaż, prowadzę Twoje zewnętrzne biuro marketingu. Czasem jestem również Twoim back office managerem.

Człowiek bez Zus-u i Urlopu - na fakturę - To JA.

Czyli jestem takim człowiekiem, którego nie musisz brać do siebie na etat, kupować mu laptopa, biurka, płacić za niego ZUSu, podatków itd. Wynajmuje się do wykonania konkretnej roboty/projektu i tylko na tym się skupiam. Nie płaci mi się za codzienne odbębnienie etatu przez 8 godzin przy Twoim biurku. Rozliczam się za dowiezienie konkretnego tematu.

Nie działam sam
Mam współpracowników. A nawet cały zespół. Każdy jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli zatrudniasz mnie to zatrudniasz także i ich. To pomaga i przyśpiesza pracę.
SZYBKI KONTAKT